אקספרס קולנוע ביתי מציעה לכם את הפתרונות הטובים בעולם באודיו וידאו

רמקולים

Report Finds Home Audio Sales Rose 21% in 2018


אנו מוכרים ומתקינים מגוון ענק של רמקולים מכל הסוגים: 

 רמקולים שקועים בתקרה, רמקולים סמויים בגבס, רמקולים רצפתיים ורמקולים לוויניים מעוצבים...כל פתרון שתרצו.!  חשמל חכם ובית חכם  

תוצאת תמונה עבור ‪SMART HOME CONTROL‬‏


מעכשיו...אתם לוקחים שליטה על הבית....והכל קל ונגיש.. שליטה חכמה על התאורה, התריסים, החשמל ומערכות האודיו וידאו...החיים הופכים להיות קלים ומהנים ונשלטים מרחוק ובקלות  חדרי קולנוע, מסכי ענק ומקרנים


אנו מייעצים..מתכננים ומתקינים חדרי קולנוע מקצועיים, מסכי ענק ומערכות מוסיקה מלהיבות שיטריפו את החושים שלכם... תנו לנו הזדמנות להראות לכם איך מתקינים חוויות קול ותמונה  אקספרס התקנות וצוותי ההתקנות שלנו מתמחים מזה שנים רבות בייעוץ מכירה והתקנה של מערכות קולנוע ביתי מתקדמות, בית חכם, חשמל חכם ופתרונות מיוחדים להתקנות מסכי TV. אם אתם מתכננים בית, משפצים או יש לכם רעיון למסך ענק או מערכת קולנוע ביתית שתעשה לכם כיף בחיים, ...צלצלו אלינו, אנו מעניקים שירות פנטסטי ללקוחות הזקוקים לשירותי ייעוץ ותכנון מערכות קולנוע.


תוצאת תמונה עבור ‪GREAT SERVICE‬‏


נציג החברה ילווה אותכם עם רעיונות מקוריים שמשתלבים בעיצוב הבית והתחשבות באקוסטיקה באתר,תקבלו ייעוץ אמין ומקצועי על מיקום, גודל ואיכות המוצרים יחד עם הצעת מחיר מצויינת והתקנה שתמיד חלמתם עליה. אנו בעלי ניסיון של מעל 20 שנה בענף האודיו/וידאו עם אלפי לקוחות מרוצים ושירות מעולה שיעידו עליו הלקוחות הרבים שלנו והנסיון הרב שצברנו יעמוד תמיד לרשותכם!

 שירות הייעוץ שלנו מקצועי ואמין ומבוצע ע"י אנשי המקצוע הטובים והאדיבים ביותר בישראל  וכרוך בעלות של מחיר שירות בלבד המוחזר או מבוטל במקרה של רכישה בכל זמן שהוא. צלצלו אלינו עוד היום ובקשו פרטים על שירות הייעוץ באתר הלקוח, אנו נשמח לייעץ לכם.


 
 המשך יום נפלא. צוות אקספרס קולנוע ביתי 

052-7961222

Coi בניית אתרים
0